web tasarım
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Bacas Baca Sistemleri Sanayi ve Dış Tic Ltd Şti olarak Paslanmaz doğalgaz çelik baca sistemleri,Endüstriyel baca sitemleri,Çöp ve Çamaşır şutu sistemleri imalat ve uygulama faliyetleri yürüten şirketimiz  TS EN 1856 - 1 CE belgesi ve TS EN 13084 - 7 TSE Belgesi ile baca sistemlerinde sektörünün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu güne kaliteyi ve kaliteli hizmeti hedef belirleyen firmamız, bilgi, deneyim ve faaliyet gösterdiği iş kollarını artırarak faaliyetlere devam etmektedir.

Yıllar içinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendini daima yenileyen ve dinamik kadrosuyla daima hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır.

Beklentileri karşılamakta tereddütsüz lider olma hedefi ile başladığımız çalışma hayatımızda, sorumluluk ve yüksek kalite anlayışını ön planda tutarak, artı değer yaratmak temel prensibimiz olmuştur.

Yürüttüğümüz projelerde,müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmenin ancak kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşım ile mümkün olabileceğini biliyoruz.

Bu bilinçle çağımız gereklerine uygun olarak yeniliğe açık, deneyim ve dinamizmi bünyesinde bir arada barındıran genç şirketimiz, doğru hizmeti verme ilkesi, etkin ve düzenli servis anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Genç dinamik kaliteden ödün vermeyen kadromuzla Projelerde hızlı, işlevsel, entegre çözümler üreterek ve uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan firmamız, sektörümüzde farklılık yaratan lider firmalar arasında olmak.