web tasarım
ÇÖP VE ÇAMAŞIR ŞUTU SİSTEMLERİ

ÇÖP VE ÇAMAŞIR ŞUTU SİSTEMLERİ

Özellikle büyük rezidanslar, çok katlı apartman daireleri, oteller, alışveriş merkezleri gibi binalarda çöplerin ve çamaşırların taşınması oldukça zahmetli bir işti. Bir oteli ele alacak olursak, yüzlerce odadan, her gün temizlenmek amacıyla çıkan çamaşırların miktarı devasa boyutlardaydı. Aynı şekilde, binlerce daireden oluşan rezidansların çöplerini toplamak için eskisi gibi bir kapıcı yeterli olmuyordu. Tüm bu sorunların çözümüne istinaden ortaya çıkan çöp ve çamaşır şutu sistemleri nin üretilmesiyle hem çamaşır hem de çöp toplama işlemi çok daha kolay ve hızlı yapılmaya başlandı.

Bu mükemmel çözüm yöntemini sizlerle paylaşmak için firmamız, farklı nitelikte birkaç sistemle ürün çeşitliliği sunuyor. Çöp şutları, kapaklı modüller, silindirik düz modüller, bitiş modülleri, havalandırma sistemleri, temizleme üniteleri, otomasyon panoları, sabitleme ekipmanları, giyotin kapakları gibi, ihtiyacınıza yönelik birçok ürünle sizlere hizmet sağlıyoruz. Tüm bu sistemleri üretirken, birinci kalite malzeme kullanarak hem dayanıklı hem de temiz bir kullanım süreci amaçlıyoruz.

Kaliteli bir malzeme kullanılmamış ve hijyen sağlayamayan şut sistemleri, kullanıldığı alanlarda uzun vadede hastalıkların oluşmasına; daha sonradan giderilemeyecek koku oluşumuna ve sistemde oluşabilecek çatlaklar veya yırtıklar nedeniyle sonradan müdahale edilemeyecek hasarlara yol açabilir. Örneğin; yüksek katlı bir rezidansta binaya entegre edilmiş bir çöp şutunda hasar oluşması, sistemin çalışmasını engellemeden, çatlaklarda yavaş yavaş zararlı atık birikmesini sağlayabileceği gibi, şut sisteminin tıkanmasını sağlayarak ekstra müdahale ve iş gücü gerektirebilir. Bu yüzden, bu sistemlerin uzun vadeli düşünülerek ve gerekli hesaplar yapıldıktan sonra kurulması oldukça önemlidir. Havalandırma sistemlerinin boyutu, çatı fanının çalışma aralığı gibi değişkenler hesaplanarak; mümkün olan en hijyenik koşullar, yine mümkün olan en uzun dayanımı sağlayacak şekilde üretilmelidir. Aynı zamanda, kurulu sistemlerin sonradan müdahaleye izin vermesi, olumsuz durumlarla başa çıkmak ve hızlı çözümler üretmek için çok önemlidir.

Şut sistemlerini kullanmak istediğiniz yapı neresi olursa olsun, uzman bir ekip tarafından incelenmeli ve gerekli koşullar göz önünde bulundurularak üretime geçilmelidir. Uzun yıllar sektörde birlikte çalışan, tecrübeli ve profesyonel kadromuzla; sizlere kaliteli ve projeye uygun malzeme kullanarak  hijyenik ve gelişmiş sistemler sunuyoruz.   

ÜRÜNÜ İNCELE